Dantų balinimas

Mūsų klinikoje dantų balinimui naudojamos naujausios technologijos ir efektyviausios medžiagos.

DANTŲ BALINIMAS KAPOMIS - tai savarankiškas dantų balinimas, kai individualiai pagal Jūsų dantis pagamintomis kapomis balinimą atliekate namuose. Pirmojo vizito metu gydytoja odontologė įvertins Jūsų dantų būklę, nuims dantų atspaudus ir užsakys individualias balinimo kapas dantų technikų laboratorijoje. Prieš balinant dantis didesniam efektui užtikrinti rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną. Dantys turi būti sveiki, kad balinimo medžiagos nesudirgintų audinių. Sekančio vizito metu gydytoja pritaikys balinimo kapas, paaiškins, kaip naudoti balinimo gelį. Dantų balinimas kapomis atliekamas su nedidelės koncentracijos vandenilio peroksido geliu. Balinimo kapas užtenka nešioti kasdien 30min-4val ir po savaitės galite džiaugtis baltesne šypsena.

DANTŲ BALINIMAS KABINETE - tai profesionalus dantų balinimas, kuris atliekamas kabinete su gydytojo odontologo priežiūra. Prieš procedūrą taip pat būtina gydytojo odontologo konsultacija, profesionali burnos higiena ir sveiki, sugydyti dantys. Tuomet gydytoja ant dantenų aplikuoja specialią medžiagą, saugančią nuo vandenilio peroksido poveikio, o dantis patepa BOOST balinimo geliu. Gelis aktyvuojamas cheminiu būdu ir po valandos Jūs jau džiaugiatės balta šypsena!

VIDINIS DANTIES BALINIMAS - tai dantų, patamsėjusių dėl buvusio endodontinio gydymo, traumų, balinimas. Gydytojas įvertina, kokia danties būklė, ar nėra uždegimo požymių. Tuomet į dantį įvedama speciali medžiaga, skirta dantų vidiniam balinimui. Ji paliekama 3-5dienoms. Per tą laiką dantis bąla, kartais procedūrą tenka kartoti kelis kartus, kol patamsėjęs dantis savo spalva susilygina su gretimais dantimis. Baigus balinimą, dantis užplombuojamas.

Užsiregistruokite jau dabar ir sutaupysite laiko eilėje
Gedvydžių g. 25, Vilnius
Fabijoniškių g. 94, Vilnius

+370 605 30355

Gedvydžių g. 25, Vilnius

info@seimosodontologija.lt

+370 605 30355

Fabijoniškių g. 94, Vilnius (įėjimas iš Fabijoniškių g. pusės)

info@seimosodontologija.lt